Chcem sa prihlásiť do seminára!

Registrácia riešiteľov

Do internetovej verzie seminára sa máte možnosť zaregistrovať do 1. októbra 2023. Dá sa samozrejme prihlásiť aj neskôr, neskorší prihlásení však budú mať menej času na riešenie úloh v 1. sérii.

Pre registráciu jednotlivca alebo spoluriešiacej dvojice, prosím, korektne vyplňte všetky potrebné údaje.

Registračný poplatok na celý školský rok pre jednotlivca alebo dvojicu je 10 €. Informácie o spôsobe úhrady dostanete v notifikačnom maili po registrácii. Neposielajte nám prosím registračné poplatky poštovou poukážkou na bankový účet. Pri takejto platbe nevieme identifikovať odosielateľa a zbytočne sa tým o dlhú dobu predlžuje odoslanie prihlasovacích údajov do seminára.

K dispozícii máte návod a stručný popis priebehu seminára v Príručke pre riešiteľov AKS (pdf).

 

Registrácia pedagógov

V prípade, že sa do internetovej verzie seminára prihlásia žiaci a študenti školy, má možnosť bezplatného prihlásenia ich pedagóg. Pedagóg sa môže zaregistrovať kedykoľvek, pre vyhľadávanie riešení konkrétnych študentov už od 1. série odporúčame registráciu tiež do konca septembra.

Pre registráciu pedagóga, prosím, korektne vyplňte údaje o škole.

K dispozícii máte návod a stručný popis priebehu seminára v Príručke pre pedagógov (pdf).

Upozornenie pri registrácii pedagógov:

Keďže systém je nastavený tak, aby zaslal prihlasovacie údaje na zadanú mailovú adresu až po uhradení poplatku, príde tento mail s informáciou o čakaní na úhradu aj vám. Administrátor systému vám samozrejme po prekontrolovaní statusu pedagóga sprístupní vstup do seminára ako pedagógovi bezplatne.

 

Upozornenie: mail, ktorý vám príde po registrácii s ďalšími informáciami, môžete nájsť aj v spame. V prípade, že mail od nás nedostanete, pozrite si prosím schránku s nevyžiadanou poštou. Aby ste prípadné informácie od nás dostávali bezproblémovo, pridajte si do kontaktov mailovú adresu aks@vesmir.sk.

 

Osobné údaje

Riešitelia seminára alebo ich zákonní zástupcovia (ak majú menej ako 16 rokov) berú na vedomie a udeľujú organizátorovi seminára v súlade s § 11 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov (ďalej tiež „zákon“) súhlas so spracúvaním (§ 4 zákona) poskytnutých osobných údajov na uvedené účely, a to až do odvolania tohto súhlasu. Súhlas možno odvolať bez uvedenia dôvodu. Každý riešiteľ berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena v štatistikách na stránkach AKS ONLINE.

Navštevovaná škola
(vyplní sa automaticky po korektnom vyhľadaní)
Škola sa začne vyhľadávať automaticky: je potrebné používať diakritiku, najúčinnejšie je školu hľadať podľa názvu ulice.
Turingov test (captcha)